Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne, to niezbędny element wyposażenia domu, dlatego powinny być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Odpowiednio dobrane potrafią zwiększyć komfort życia mieszkańców i stworzyć we wnętrzu pożądany klimat.

Drzwi wewnętrzne stanowią doskonałą barierę pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, ale coraz częściej wykorzystuje się je, także jako element dekoracyjny. Duży wybór wzorów, powłok oraz bogata kolorystyka drzwi sprawia, że traktuje się je jako część aranżacji. Najczęściej wykonuje się je z płyt drewnopochodnych, drewna litego lub drewna klejonego. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze produktów z naszej oferty. Zawsze staramy się dostosowywać swoją propozycję do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dlatego asortyment jest tak rozbudowany i zróżnicowany. Zapewniamy naszym Klientom pomiar przed zakupem drzwi, transport oraz fachowy montaż. Montujemy ostrożnie i dbamy o Twoje mienie.

Aby zachować wszystkie wymienione wyżej zasady polecamy skorzystanie z naszych usług montażu drzwi wejściowych. Nasi specjaliści mają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie i wiedzą przy jakich elementach należy zachować szczególną uwagę, aby montaż drzwi został wykonany prawidłowo, a klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

 CLASSIC-A.3.0-Dab-Rustykalny
VERTICAL-B.2.2-bezprzylgowe-Bialy-Mat

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi wewnętrznych od renomowanych producentów. Zapraszamy do naszego salonu znajdującego się blisko Krakowa.

Posiadamy okna następujących producentów:

Nowe okna logo

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 9:00 – 16:00
Sb: 9:00 – 13:00

Adres:
ul. Jagiellońska 225
32-010 Luborzyca

E-mail:
biuro@naszeokna.pl
serwis@naszeokna.pl

Telefon:
kom. 532 834 248
kom. 790 888 297

Strona www wykonana przez:  SEOSEM24