Montaż okien

Zakres prac montażowych wykonywanych przez nasze ekipy:

  • Montaż stolarki do otworu za pomocą kotew, które każdorazowo przykręcane są do muru za pomocą dwóch kołków rozporowych (dybli).
  • Uszczelnienie między ściana a ramą okienną wykonane pianą SOUDAL Flexifoam. Cechą charakteryzującą ten model piany jest jej wysokie odkształcenie elastyczne - zachowuje pełną elastyczność i regularną strukturę materiału przy deformacji wymiarów do 50% (pianka standardowa - max. 10 %). Uwaga! Piana jest w  kolorze niebieskim co pozwala zamawiającemu na natychmiastową identyfikację zastosowanego produktu.
  • Uszczelnienie przeciw wilgociowe progów drzwi balkonowych wykonane jest za pomocą fartuchów EPDM, których dolna część montowana jest bezpośrednio do hydroizolacji na fundamencie, a górna część jest wypuszczana 15 cm powyżej progu – zgodnie z wytycznymi Instytutu Techniki Budowlanej.
  • Dodatkowe usztywnienie profili montażowych instalowanych pod drzwiami balkonowymi, za pomocą kątowników ciesielskich – rozwiązanie zalecane przez producenta profili – firmę Veka w przypadku podwalin powyżej wysokości 10 cm.
  • W przypadku cięższych konstrukcji okiennych i dużych przeszkleń montaż wykonywany jest z wykorzystaniem naszego specjalistycznego mini żurawia BG LIFT M060 wraz z próżniową ssawką UPG350. Jeżeli rodzaj konstrukcji i warunki montażowe wymagają zastosowania większego sprzętu, korzystamy ze wsparcia zewnętrznych firm specjalizujących się w tego typu usługach.
  • W celu uniknięcia uszkodzeń klamek w czasie późniejszych prac budowlanych do zamontowanej stolarki instalowane są w oknach klamki tymczasowe, natomiast docelowe przekazywane są klientom do samodzielnego montażu po zakończeniu prac budowlanych. Klamki zastępcze nie są montowane w drzwiach przesuwnych.
  • Wszelkie odpady powstałe podczas montażu, tj. kartony, folie ochronne, opakowania po pianach zostają uprzątnięte i spakowane do worków przez montażystów.
  • Wszystkie prace montażowe realizowane przez firmę Nasze Okna wykonywane są bezpośrednio przez naszych pracowników i nie korzystamy z usług firm podwykonawczych. Gwarantuje nam to pewność jakości wykonania prac jak również zastosowanych materiałów.
montaż okien
Nowe okna logo

Godziny otwarcia:
Pn - Pt: 9:00 – 16:00
Sb: 9:00 – 13:00

Adres:
ul. Jagiellońska 225
32-010 Luborzyca

E-mail:
biuro@naszeokna.pl
serwis@naszeokna.pl

Telefon:
kom. 532 834 248
kom. 790 888 297

Strona www wykonana przez:  SEOSEM24